Паяльник Candan CM-02 SET 700W Туреччина


Набір для зварювання поліпропіленових труб CANDAN CM-02 SET — це надійний, зручний і простий у використанні інструмент. Зварювальний апарат CANDAN СМ-02 SET постачається в комплекті з усім необхідним для зварювання пластикових труб і фітингів малого та середнього діаметра. Прилад обладнаний регульованим термостатом для підтримки постійної робочої температури в діапазоні від 50 до 320 °C. На нагрівальний елемент потужністю 850 Вт можна встановити одну або дві змінні насадки для зварювання поліпропіленових труб. Світловий індикатор дає змогу візуально контролювати робочий процес. Трижильний кабель живлення термостійкий і витримує нагрівання до 200 °C.
Комплектація
- Апарат для зварювання полімерних труб.
- Підставка.
- Насадки з 20 по 40 діаметр.
- Ножиці.
- Ключ для встановлення та зняття насадки.
- Металевий ящик для зберігання та перенесення.
Паяльник Candan Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині https://e-vse.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина мережевого кабелю | 1 м |
| Максимальна загальна вага | 4.53 кг |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Діапазон регулювання температури, град | 50- 320 |
| Призначення | для ручної розтрубного поліфузіонного зварювання полімерних труб і фітингів профільним нагрітим інструментом в розтруб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор живлення | Так |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга мережі | 220/230 В |
- Ціна: 3 758 ₴

