Конектор Gardenia 5/8" 3/4" з регулювальним клапаном (1811)

Коннектор Gardenia 5/8\&q; 3/4/&q; з регулювальним клапаном
Конектор забезпечує швидке та зручне з'єднання шланга&a;nbsp;&a;nbsp; і поливального пристрою, або шланга та джерела води.
Конектор 5/8/&q; - 3/4/&q; застосовується для з'єднання поливального шланга діаметром 3/4/&q; (19 мм) а також діаметром 5/8/&q; (15 мм), снасадкою (спринклером, пістолетом, тристороннім з'єднувачем, адаптером тощо). Муфтова гайка слугує для щільного приєднання.
Клапан із ручним керуванням призначений для контролю потоку та вимкнення води. Зручний для зміни аксесуарів без перекриття потоку води, особливо за високого тиску.
Для під'єднання шланга до джерела води необхідно помістити адаптер/кран на магістральну трубу. Одягти конектор на шланг (відкрутити гайку, помістити її на шланг, вставити кінець шланга в конектор і закрутити гайку), потім заклацнути конектор на адаптері/крані.
Для під'єднання поливального пристрою (дощівника, розпилювальної насадки тощо), необхідно надіти конектор на шланг і застібнути його на адаптері в поливальному пристрої.
Конектор зроблений із високоякісного пластику. Має підвищену ударостійкість, стійкий до ультрафіолету.
Конектор має прогумовану поверхню для зручності використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Конектор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Gardenia |
| Діаметр | 3 мм |
| Додаткові характеристики | Стійкість до ультрафіолету; Матеріал: Пластик; Максимальний робочий тиск: 10 Бар; Робочий тиск: 2 бари; Мінімальний робочий тиск: 0.2 Бар; Розмір ("): 3/4 (19 мм); 5/8 (15 мм) |
- Ціна: 40 ₴

