Паяльник Kalde FL-200 1600 Вт (Туреччина) для пластикових труб
Топ продаж




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник Kalde FL-200 (Туреччина) для пластикових труб
Паяльник для поліпропілену — цей інструмент призначений для поліпропіленових труб і фітингів під час будівництва або ремонту систем водопостачання і систем опалення. Поліпропіленовий паяльник має в комплекті все необхідне для зварювання поліпропіленових труб і фітингів. Для зручності роботи апарат для пластикових труб має кнопки вмикання і вимкнення режимів із підсвіткою, на нагрівальний елемент можна одночасно встановити дві зварювальні насадки. Паяльник має термостат, який дає змогу встановити необхідну температуру.
Комплектація:
- насадки для зварювального апарату з тефлоновим покриттям діаметром 20, 25, 32, 40 мм;
- ножиці для різання труб діаметром 16-42 мм;
- Хрещата підставка для встановлення зварювального апарату під час виконання зварювальних робіт;
- рівень, для визначення горизонтального нахилу зварюваного трубопроводу;
- ключі, для кріплення зварювальних насадок;
- рулетка завдовжки 2 метри;
- інструкція зі зварювання поліпропіленових труб і гарантійний талон;
- металевий ящик для транспортування зварювального апарату.
Паяльник Candan Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині https://e-vse.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 125 мм |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Індикатор термостата регулювання | 50-320 °С |
| Індикація роботи | LED диод |
| Термостат | Так |
| Тип нагрівального елементу | Дископодібний |
| Тип насадок | Парна насадка (плоска) |
| Частота, Гц | 50-60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Індикатор живлення | Так |
| Кабель живлення | 3х2,5мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга мережі | 220/230 В |
| Запобіжник | 16А |
- Ціна: 3 220 ₴

