Паяльник для поліпропіленових труб Kalde 1400 Вт New
Топ продаж

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник Kalde для пластикових труб
Паяльник для поліпропіленових труб і фітинга призначений для паяння (з'єднання) систем водопостачання й опалення. Поліпропіленовий паяльник має в комплекті все необхідне для зварювання поліпропіленових труб і фітингів. Для зручності роботи апарат для пластикових труб має кнопки вмикання і вимкнення режимів із підсвіткою, на нагрівальний елемент можна одночасно встановити дві зварювальні насадки. Паяльник має термостат, який дає змогу встановити необхідну температуру.
Комплектація:
- насадки для зварювального апарату з тефлоновим покриттям діаметром 20, 25, 32, 40 мм;
- ножиці для різання труб діаметром 16-42 мм;
- Хрещата підставка для встановлення зварювального апарату під час виконання зварювальних робіт;
- ключі, для кріплення зварювальних насадок;
- інструкція зі зварювання поліпропіленових труб і гарантійний талон;
- металевий ящик для транспортування зварювального апарату.
Паяльник Candan Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині https://e-vse.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Індикація роботи | LED диод |
| Кабель живлення | 3х2,5мм |
| Запобіжник | 16А |
| Частота, Гц | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Напруга мережі | 220/230 В |
- Ціна: 2 028 ₴

