Диспенсер одноразових сидінь на унітаз Rixo Maggio T009W



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер Rixo Maggio T009W
Використовується для одноразових паперових сидінь на унітаз. Підходить для стандартних туалетних накладок більшості виробників. Диспенсер одноразових сидінь на унітаз зроблений із білого ABS пластику та забезпечений оглядовим вікном для контролю наявності накладок.
| Колекція | Maggio |
| Призначення | Диспенсер одноразових сидінь на унітаз |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Витратний матеріал, тип складання | Гігієнічні накладки на унітаз |
| Максимальний розмір витратних матеріалів | Додавання 1/2 |
| Спосіб відкривання замка | Немає |
| Тип кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 287х435х46 мм |
| Розміри паковання (ВхШхГ) | 290х445х65 мм |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 0,47 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,65 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення диспенсера | Для гігієнічних накладок на унітаз |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Вага | 0.47 кг |
- Ціна: 588 ₴

