Паяльник Candan CM-03 SET-V EXTRA 1500 W (Туреччина оригінал)
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель CM-03 SET-V EXTRA (CANDAN) — повний комплект із паяльником сумарною потужністю 1500 Вт (750 Вт/750 Вт), алюмінієвими насадками з тефлоновим покриттям, хрещатою підставкою для зручності монтажу, оригінальними ножицями та рівнем. Використовується для роботи з трубами діаметром до 63 мм. Весь апарат постачається в металевій скриньці зеленого кольору.
Комплектація:
- Насадки для зварювального апарату з тефлоновим покриттям діаметром 20, 25, 32, 40 мм;
- Ножиці для різання труб діаметром 16-42 мм;
- Хрестоподібна підставка для встановлення зварювального апарату під час виконання зварювальних робіт;
- Рівень, для визначення горизонтального нахилу зварюваного трубопроводу;
- Ключі, для кріплення зварювальних насадок;
- Рулетка завдовжки 2 метри;
- Інструкція зі зварювання поліпропіленових труб і гарантійний талон;
- Металевий ящик для транспортування зварювального апарату.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Candan |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 16 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Позиціонер | Так |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Система контролю зварювального процесу | Температура апарату |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Довжина мережевого кабелю | 1 м |
| Максимальна загальна вага | 6.5 кг |
- Ціна: 3 768 ₴

