Багаторічна сліпа трубка Ø 16 мм бухта 200 м (Україна)


Сліпа крапельна трубка без крапельниць
Багаторічна сліпа трубка (Drip Pipe) DP1615 являє собою ПВХ-кажу діаметром 16 мм із товщиною стінки 1,5 мм. Крапельна трубка без крапельниць застосовується там, де стандартна відстань між крапельницями не підходить і необхідно задати свої відстані. Стінка трубки суцільна, без отворів і вбудованих емітерів. Використовується як із зовнішніми крапельницями для поливання дерев або чагарників, так і як магістральна труба для подавання води до грядків. Оптимально підходить для організації поливу дачних і прибудинкових ділянок, живоплоту, квітів у горщиках, садів, виноградників, ягідних культур.
Завдяки наявності в складі трубки ультрафіолетового фільтра знижується вплив на неї сонячних променів, що гарантує тривале використання 4-5 років і більше.
Основні характеристики:
- Діаметр трубки — 16 мм
- Товщина стінки — 1,5 мм
- Мінімальний робочий тиск — 0,5 бара
- Максимальний тиск води — 6,0 бара
- Стійкість до ультрафіолету — так
Переваги багаторічної трубки (без крапельниць):
- Простота монтажу системи.
- Можливість довільного розташування крапельниць.
- Універсальність використання.
- Дає змогу вносити водорозчинні добрива.
Широкий вибір фітингів і крапельниць дає змогу швидко та легко створити нову зрошувальну систему або під'єднатися до вже наявної. Крапельна трубка легко монтується в короткі терміни та з мінімальними витратами праці. За допомогою спеціального дірокола в сліпій крапельній трубці пробиваються отвори та в них вставляються зовнішні крапельниці.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Діаметр | 16 мм |
Довжина бухти | 200 м |
Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
Стан | Новий |
Товщина стінки | 1.5 мм |
Користувацькі характеристики | |
Максимальний робочий тиск | 6 |
Тип | Сліпа крапельна трубка |
Стійкість до ультрафіолету | Да |
- Ціна: 1 238 ₴